Telefonas: +37037302639

 • S1
 • S4
 • s2
 • s3
gegužės 19, 2017

„KTU Open Cup“, Kaunas 2017

Šiemet Lietuvos aerobikos federacija, Kauno technologijos universitetas (KTU) ir Lietuvos studentų sporto asociacija (LSSA) dalinai finansuojant Kauno miesto savivaldybės programai „Iniciatyvos Kaunui“, gegužės 5-6 dienomis pirmą kartą vykdė naujo formato tarptautinį renginį - Tarptautinį moksleivių ir studentų aerobinės gimnastikos čempionatą – „KTU Open Cup“, Kaunas 2017.

Renginiu buvo siekiama reprezentuoti Kauną, kaip patrauklų sportinio turizmo miestą tarptautiniams renginiams pritraukti ir išlaikyti šių varžybų tęstinumą.

Tai tęstinis „KTU Open Cup“ renginys (jis vyko 2008, 2015 ir 2016 m.), bendroje partnerystėje su LAF ir LSSA išaugęs į tarptautinį. 2015 m. varžybose dalyvavo per 50 dalyvių, pernai metais susirinko per 100 aerobinės gimnastikos sportininkų. Šiemet sulaukėme beveik šešis kartus didesnio dalyvių skaičiaus – 580, tarp kurių apie 200 užsienio atstovų iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos ir kt.  Šio gausaus dalyvių būrio susirinko palaikyti virš 1300 žiūrovų, tarp kurių sulaukėme ir jaunatviškosios Joanos Bartaškienės, kuri 1988 metais pirmoji Lietuvoje pradėjo propaguoti aerobiką.

LSSA Prezidentas Česlovas Garbaliauskas džiaugiasi dalyvių gausa bei renginio susidomėjimu, nes šis Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionatas buvo jubiliejinis, jis paminėjo 25 - ąsias savo veiklos metines. Varžydamiesi su skirtingų valstybių konkurentais, dalyviai įgijo tarptautinės patirties ir anot LAF Prezidentės Romos Aleksandravičienės, „kas galėjo parodė savo geriausius rezultatus“.

Aerobinė gimnastika yra jauna sporto šaka, siekianti tapti olimpine, todėl tokių renginių pagalba siekiame pritraukti daugiau pasaulio šalių dalyvių ir patekti į tarptautinės gimnastikos federacijos tvarkaraštį.

Aerobikos sporto šaka gerina širdies kraujagyslių ir kvėpavimo funkcijų pajėgumą, lavina jėgą, ištvermę, lankstumą ir koordinaciją aerobinio raumenų darbo sąlygomis. Ši sporto šaka nuolat tobulėja ir populiarėja, turi savo gerbėjų ratą, nes varžybos tai ne tik sportiniai rezultatai, bet ir meninis pasirodymas, socializacija, partnerystės vystymo nacionalinio ir tarptautinio vystymo galimybės.

Tikimės, jog renginys taps kasmetinėmis aerobinės gimnastikos tarptautinėmis varžybomis.

Naujienos

 • Aero Camp 2018

  Stovykla „Aero Camp 2018“ – unikali patirtis kiekvienam mažajam

  Aerobikos federacija neslepia džiaugsmo – be didelių kliūčių pavyko įgyvendinti, pirmą kartą Kaune organizuojamos, išskirtinio pobūdžio vaikų stovyklos „Aero Camp 2018“, viziją. Čia savo vietą atrado visi – tiek pirmą kartą atsidūrę tokioje aplinkoje, tiek jau varžybose dalyvavę mažieji sportininkai. Ką vaikai veikė stovyklos metu? Ir, kuo ši stovykla yra unikali?

   

 • Seminaras

  Gegužės 19d. vyko seminaras "Funkciniai pratimai dirbant grupėje ir jėgos ištvermės ugdymas su pakabinamomis diržų sistemomis." Dėkojame Ingai Mačiulytei ir Dariui Būdavui už profesionalumą ir suteiktas žinias, bei visiems dalyvavusiems už žingeidumą ir puikią, darbingą nuotaiką. Lauksime Jūsų kituose susitikimuose.

   

 • KTU Open Cup

  Po „KTU Open Cup“  svečiai iš svetur pažėrė dar negirdėtų komplimentų

  Gegužės 11–13 dienomis Kaune praūžė masiškiausios aerobinės gimnastikos varžybos Lietuvoje –  Tarptautinis moksleivių ir studentų čempionatas „KTU Open Cup 2018“. Jau antrus metus Kaune rinkosi ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir svečiai iš užsienio – šiais metais dalyvių skaičius išaugo beveik perpus, o varžybos truko net tris dienas.

   

 • Alytus

  Alytus – viena iš paskutiniųjų stotelių prieš pasaulio čempionatą

  Praėjusį sekmadienį Alytuje sugužėjo apie penki šimtai aerobinės gimnastikos entuziastų iš visos šalies. Dzūkijos sostinėje vyko net dvejos varžybos – Lietuvos aerobinės gimnastikos pereinamosios lygos čempionatas ir Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti.  Nuo ryto iki vėlaus vakaro dalyviai varžėsi penkiose amžiaus grupėse ir atliko beveik tris šimtus pasirodymų. Kodėl skirtingiems dalyviams šie čempionatai buvo tokie reikšmingi?

Lektoriai

Pagrindiniai rėmėjai

 hummel logo Oriflame logo

Kontaktai

Lietuvos Aerobikos federacija

Įmonės kodas: 195727431

Adresas: Sporto g. 6, LT-44221 Kaunas
Bankas : AB SEB bankas

a/s LT39 7044 0600 0293 9369

Banko kodas 70440


Tel.: +370-37 30 26 39;
Fax.: +370-37 20 45 15;
el.paštas: sportineaerobika@gmail.com

LOGO laf